Kontakt

Her er adressen:

Lokalsamfunnsforeningen, V/ Aud Kristin Løken

c/o Skiptvet kommune,

Postboks 115,

1806 Skiptvet.

Mail kan også sendes til styrets leder : ole.narud@hihm.no 

Besøk oss på Facebook!

Styret i lokalsamfunsforeningen

 

NAVN, KOMMUNE Styreverv, parti MAILADRESSE
Ole Gustav Narud,Åmot Styreleder ole.narud@hihm.no
Svein Olav Agnalt, Skiptvet Nestleder SveinOlav.Agnalt@skiptvet.kommune.no
Christian Hinze Holm,Nesodden Styremedlem christian.hintze.holm@akershus-fk.no
Kari Pettersen,Rømskog Styremedlem kari.pettersen@romskog.kommune.no
Ole Andrè Myhrvold,Trøgstad Styremedlem ole.andre.myhrvold@trogstad.kommune.no
Kyrre Lindanger,Bokn Styremedlem kyrre.lindanger@bokn.kommune.no
Tønnes Seland,Aunedal Styremedlem Tonnes.Seland@audnedal.kommune.no
Jan Davidsen,Fagforbundet Styremedlem jan.davidsen@fagforbundet.no
Aud Kristin Løken Sekretær AudKristin.Loken@skiptvet.kommune.no

Kommentarer er stengt.